Asie > Jordánsko > Ammán > Le Meridien Amman Hotel

Informace o Le Meridien Amman Hotel

Vítáme Vás na stránce Le Meridien Amman Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Meridien Amman Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Meridien Amman Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Meridien Amman Hotel.

  • Le Meridien Amman Hotel

Le Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyLe Meridien Amman Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Meridien Amman Hotel
Ulice:  Queen Nour St., Shmeisani
Město:  11195 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2093 Kč
80 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v obchodní čtvrti Shmeisani v centru Ammánu. Má vnitřní a venkovní bazén, posilovnu a lázeňské centrum. V 8 restauracích se podává pestrý výběr jídel nejrůznějších kuchyní, od zemí Dálného východu až po Ameriku. Le Meridien Amman Hotel nabízí klasicky zařízené pokoje a apartmá v teplých barvách. Jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a najdete v nich posezení a luxusní koupelnu. V restauraci China Town se připravují čínská jídla, restaurace Al Mukhtar zařízená v andaluském stylu se specializuje zase na libanonskou kuchyni. Do restaurace Benihana si můžete zajít na japonská jídla sushi a teppanyaki a příjemně relaxovat se dá v hotelovém baru Tiffany, kde vám nabídnou koktejly a prvotřídní likéry. Le Méridien Hotel je vzdálený 5,5 km od ammánské citadely a římského divadla. Soukromé parkoviště na místě lze využívat zdarma.


Důležité informace

V zájmu vlastního pohodlí informujte hotel o předpokládané hodině svého příjezdu. Kontaktní údaje hotelu najdete v potvrzení rezervace. Za poplatek zajišťuje hotel transfer z mezinárodního letiště Queen Alia a zpět. Další informace si po provedení rezervace vyžádejte přímo v hotelu. Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letišti. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou.

 
 
facebook g+ twitter