Asie > Jordánsko > Ammán > Amman West Hotel

Informace o Amman West Hotel

Vítáme Vás na stránce Amman West Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Amman West Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Amman West Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Amman West Hotel.

  • Amman West Hotel

Amman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAmman West Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Amman West Hotel
Ulice:  Mahmoud Abidi Street #24
Město:  11110 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
941 Kč
36 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

West Hotel stojí v klidném 4. okruhu v Ammánu a poskytuje moderní ubytování s venkovním bazénem. Pokoje jsou nedávno zrekonstruované, laděné do pastelových odstínů a vybavené TV s plochou obrazovkou. Amman West Hotel disponuje klimatizovanými pokoji s velkými okny a satelitní TV. Ve vlastní koupelně najdete vanu, sprchový kout, fén a vybrané toaletní potřeby. V hotelové restauraci N.E.W.S se hosté mohou těšit na pestrou nabídku pokrmů včetně tradičních specialit Středního východu a jídel kontinentální kuchyně. Pizza-Vino Bar v italském stylu servíruje pizzy a vína. Ve vstupní hale je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a také parkování mohou hosté využívat zdarma. Na požádání lze zarezervovat návštěvu kadeřnického salónu nebo objednat vyzvednutí na mezinárodním letišti Queen Alia.

 
 
facebook g+ twitter