Asie > Jordánsko > Ammán > Imperial Palace Hotel

Informace o Imperial Palace Hotel

Vítáme Vás na stránce Imperial Palace Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Imperial Palace Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Imperial Palace Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Imperial Palace Hotel.

  • Imperial Palace Hotel

Imperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyImperial Palace Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Imperial Palace Hotel
Ulice:  4th Circle, Zahran Street
Město:  11183 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1191 Kč
46 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanotrnlelarzhja

Rychlý popis

Imperial Palace Hotel Amman je 4hvězdičkový hotel, který nabízí skvělou polohu v Ammánu, 30 minut jízdy od mezinárodního letiště Queen Alia a 10 minut jízdy od centra města. Hotel se nachází v prestižní a živé čtvrti v západním Ammánu, ve čtvrtém okruhu a nabízí vynikající zařízení a služby. Hosté si mohou vychutnat dobré jídlo s výběrem z mezinárodní i místní kuchyně servírované uvnitř nebo venku. Užijte si masáže nebo jen tak odpočívejte v lázních, zaplavte si ve venkovním bazénu nebo využijte bezplatné Wi-Fi v celém hotelu.


Důležité informace

Na požádání lze zajistit dopravu na ammánské mezinárodní letiště a zpět. Pro získání dalších informací o této službě prosím po provedení rezervace kontaktujte hotel. Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letiště. Své vízové povinnosti si prosím ověřte ještě před cestou.

 
 
facebook g+ twitter