Asie > Jordánsko > Ammán > Arab Tower Hotel

Informace o Arab Tower Hotel

Vítáme Vás na stránce Arab Tower Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Arab Tower Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Arab Tower Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Arab Tower Hotel.

  • Arab Tower Hotel

Arab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyArab Tower Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Arab Tower Hotel
Ulice:  Downtown, Al Hashimi Street
Město:  11118 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
205 Kč
8 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Arab Tower Hotel stojí v centru Ammánu a může se pochlubit tradičně zařízenými interiéry a výhledem na římské divadlo. Za 5 minut od něj dojdete pěšky k historickým památkám na pahorku s citadelou. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Všechny pokoje mají klimatizaci, satelitní TV, mini lednici a zvukotěsná okna. V některých také najdete oddělený obývací pokoj a dobře vybavený kuchyňský kout. Hotel Arab Tower provozuje restauraci podávající řadu místních jordánských specialit a pokrmy mezinárodní kuchyně. Jídlo si můžete vychutnat i na panoramatické terase s výhledem na mešitu krále Husseina. Hotel leží 3 km od oblíbené ulice Rainbow Street s obchody a kavárnami a oblast můžete poznávat také na kole, které si lze v hotelu zapůjčit. Za 35 minut dojedete autem na mezinárodní letiště Queen Alia.


Důležité informace

Po příletu mohou občané některých států získat vstupní vízum do pasu přímo na letišti. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou.

 
 
facebook g+ twitter