Asie > Jordánsko > Ammán > Asia Hotel

Informace o Asia Hotel

Vítáme Vás na stránce Asia Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Asia Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Asia Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Asia Hotel.

  • Asia Hotel

Asia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsia Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Asia Hotel
Ulice:  Jordan Amman – Saqf Alsail St
Město:  11115 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
470 Kč
18 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Asia se nachází v centru Ammánu, jen 650 metrů od citadely a zastávek veřejné dopravy. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné parkování. Asia Hotel má jednoduše zařízené pokoje s koupelnou, šatnou, minibarem a kabelovou TV. V hotelu Asia se podává bohatá snídaně formou bufetu připravovaná z čerstvých sezonních surovin. K dispozici je také pokojová služba. Hotel Asia má turistické informace, kde si hosté mohou sjednat pronájem auta a získat informace o místních zajímavostech. V hotelu je k dispozici také úschovna zavazadel a služba praní. Asia Hotel je vzdálen 6 km od mezinárodního letiště Marka. Recepce je otevřená 24 hodin a na vyžádání je k dispozici transfer na/z letiště.


Důležité informace

Občané některých států mohou po příletu na letišti dostat do cestovního pasu razítko s povolením vstupu do země. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou.

 
 
facebook g+ twitter