Asie > Jordánsko > Ammán > Asri Hotel

Informace o Asri Hotel

Vítáme Vás na stránce Asri Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Asri Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Asri Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Asri Hotel.

  • Asri Hotel

Asri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - HotelyAsri Hotel Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Asri Hotel
Ulice:  Jordan - Amman, Behind Al-Hussein Mosque
Město:  11115 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
497 Kč
19 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Asri Hotel se nachází v centru Ammánu, pouhých 10 minut jízdy od římského amfiteátru, a nabízí komfortní pokoje a snídaně formou bufetu připravené z čerstvých místních surovin. Všechny pokoje jsou vybaveny TV s veřejnoprávními programy a dobře zásobeným minibarem. K dispozici je také pokojová služba a vy si tak můžete vychutnat jídlo v soukromí vašeho pokoje. Hotel Asri má recepci s nepřetržitým provozem a její personál pro vás může zajistit služby prádelny, okružní jízdy po městě nebo pronájem auta. Asri Hotel je vzdálen méně než 1 km od Národního archeologického muzea s populárními expozicemi, jako např. Svitky od Mrtvého moře. Ammánské nákupní centrum se nachází 10,5 km od hotelu.


Důležité informace

Ověřte si prosím vaši vízovou povinnost již před cestou.

 
 
facebook g+ twitter