Asie > Jordánsko > Ammán > Comfort Hotel Suites

Informace o Comfort Hotel Suites

Vítáme Vás na stránce Comfort Hotel Suites na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Comfort Hotel Suites, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Comfort Hotel Suites, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Comfort Hotel Suites.

  • Comfort Hotel Suites

Comfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - HotelyComfort Hotel Suites Ammán - Pensionhotel - Hotely
Název:  Comfort Hotel Suites
Ulice:  Sweifyieh
Město:  11185 Amman
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2091 Kč
80 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Comfort Hotel Suites se nachází v centru čtvrti Swefieh, obchodním a nákupním centru Ammánu, a nabízí moderní pokoje i krytý bazén. Všechny pokoje jsou klimatizované a jejich součástí je posezení, kuchyňský kout, psací stůl, satelitní TV s plochou obrazovkou a kávovar. V anglické hospodě a restauraci Queen Vic s neformální atmosférou je podáván široký výběr lehkého občerstvení a piva. Hotel se těší jedinečné poloze v pěší vzdálenosti od místních restaurací i barů. Relaxovat mohou hosté v hotelovém fitness centru s krytým bazénem a k dispozici je také sauna nebo vířivka. Na mezinárodní letiště Marka je to 12 km a veřejné parkoviště u hotelu lze využívat zdarma. Počítat lze také se službou půjčení aut nebo kyvadlovou dopravou na letiště.


Důležité informace

Před cestou si zkontrolujte své vízové povinnosti.

 
 
facebook g+ twitter