Asie > Jordánsko > Sowayma > Ma'in Hot Springs

Informace o Ma'in Hot Springs

Vítáme Vás na stránce Ma'in Hot Springs na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ma'in Hot Springs, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ma'in Hot Springs, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ma'in Hot Springs.

  • Ma'in Hot Springs

Ma'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - HotelyMa'in Hot Springs Sowayma - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ma'in Hot Springs
Ulice:  Ma'in Hot Springs, Dead Sea Road
Město:  17173 Sowayma
Země:  Jordánsko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2735 Kč
105 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptitsvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ma'In Hot Springs je rezort ve stylu oázy, který nabízí venkovní bazén a lázně umístěné přímo pod vřídelním vodopádem. Je obklopený horami a je vzdálený pouhých 30 minut jízdy od Mrtvého moře. V hotelu je 5 restaurací včetně podniku Panorama s výhledem na Mrtvé moře a tradiční beduínský stan. V restauraci The Cellar můžete ochutnat nejrůznější vína a sýry a lze uspořádat i soukromé večeře při svíčkách. Prostorné pokoje v rezortu Ma'In Hot Springs jsou zařízené v moderním stylu a mají balkon s výhledem na hory nebo do údolí. Najdete v nich 32palcovou TV s plochou obrazovkou a dokovací stanici pro iPod a k dispozici je také bezplatné Wi-Fi. Součástí hotelu je kompletně vybavená posilovna s kardiopřístroji a činkami. Ve wellness centru je možné vyzkoušet terapii s produkty z Mrtvého moře a asijské procedury. Ma'in Hot Springs za příplatek zajišťuje každodenní transfery k Mrtvému moři.

 
 
facebook g+ twitter