Asie > Kuvajt > Kuwait City > Hotel 18230 Kuwait City

Informace o Hotel 18230 Kuwait City

Vítáme Vás na stránce Hotel 18230 Kuwait City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel 18230 Kuwait City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel 18230 Kuwait City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel 18230 Kuwait City.

  • Hotel 18230 Kuwait City

Hotel 18230 Kuwait City Kuwait City - Pensionhotel - HotelyHotel 18230 Kuwait City Kuwait City - Pensionhotel - HotelyHotel 18230 Kuwait City Kuwait City - Pensionhotel - HotelyHotel 18230 Kuwait City Kuwait City - Pensionhotel - HotelyHotel 18230 Kuwait City Kuwait City - Pensionhotel - HotelyHotel 18230 Kuwait City Kuwait City - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel 18230 Kuwait City
Město:  Kuwait City
Země:  Kuvajt
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hotel v centru města, 50m od pláže (písečná pláž). V hotelu / areálu se nachází restaurace, bar, společenská místnost, konferenční místnost, business centrum, fitnes, squash, solárium, sauna, masáž, salon krásy, směnárna, trezor, obchody, 3x venkovní bazén, soukromá pláž, internetové připojení. Částečně bezbariérový objekt. Transport z letiště a na letiště. Parkoviště - střežené, neplacené. Letiště (Kuwait International Airport) 20km. Kuvajt - centrum.
ubytovací kapacita:
1-lůžkový pokoj s výhledem na moře, TV-SAT, telefon, internetové připojení, klimatizace, minibar, rádio, kávovar, budík, župan, bačkory, denní tisk, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, balkon.
2-lůžkový pokoj s výhledem na moře, TV-SAT, telefon, internetové připojení, klimatizace, minibar, rádio, kávovar, budík, župan, bačkory, denní tisk, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, balkon.
Studio: 1x 3-lůžkový pokoj s výhledem na moře, TV-SAT, telefon, internetové připojení, klimatizace, minibar, rádio, kávovar, budík, župan, bačkory, denní tisk, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC, balkon.
 

Ceny hotelu

 
 
facebook g+ twitter