> > > Seashell Julaia Hotel & Resort

Informace o Seashell Julaia Hotel & Resort

Vítáme Vás na stránce Seashell Julaia Hotel & Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Seashell Julaia Hotel & Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Seashell Julaia Hotel & Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Seashell Julaia Hotel & Resort.

  • Seashell Julaia Hotel & Resort

Seashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - HotelySeashell Julaia Hotel & Resort - Pensionhotel - Hotely
Název:  Seashell Julaia Hotel & Resort
Ulice:  King Fahad Road 30 Exit 245
Město:  180 Al Qulay‘ah
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5010 Kč
75 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptitrufitrnlelarzh

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový resort se nachází na plážích letoviska Julaia a nabízí pokoje a chaty ve středomořském stylu s vlastním balkonem a satelitní TV. Má rozsáhlý venkovní bazén a zařízení pro vodní sporty. Seashell Julaia Hotel & Resort má moderní pokoje s příslušenstvím na přípravu kávy a čaje. Minibary a bezplatný internet jsou standardem ve všech pokojích. Seashell Julaia Hotel & Resort je obklopený palmami a má vlastní bazén pro ženy s lehátky na slunění. Hosté si mohou užít výlety lodí nebo vodní lyžování a je zde také herna s kulečníkem a stolním tenisem. Restaurace Sae Shell má panoramatický výhled na moře a nabízí čerstvé mořské plody. Střešní restaurace Sama podává tradiční arabskou kuchyni, zatímco nealkoholické tropické koktejly si můžete vychutnat u bazénu. Seashell Julaia Hotel & Resort nabízí bezplatné hotelové parkoviště.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel nabízí transfery z/na letiště Kuvajt za 5 KWD za auto. Máte-li o tuto službu zájem, informujte o tom hotel předem. Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace. Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do cestovního pasu po příletu na letiště. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou. Všeobecné podmínky hotelu stanovují, že hotel nepřijímá rezervace od mužů ze zemí Perského zálivu, kteří cestují samostatně. Od manželských párů je vyžadována kopie oddacího listu. Všechny osoby ubytované na pokoji musejí předložit kopii občanského průkazu nebo pasu. Přístup návštěv do hotelu je možný za poplatek, jeho výše závisí na sezónně. Návštěvy jsou povoleny od 9:00 do 22:00. Vezměte prosím na vědomí, že žehličky jsou k dispozici na vyžádání v závislosti na dostupnosti.

 
 
facebook g+ twitter