Asie > Kuvajt > Kuwait > Courtyard By Marriott Kuwait City

Informace o Courtyard By Marriott Kuwait City

Vítáme Vás na stránce Courtyard By Marriott Kuwait City na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Courtyard By Marriott Kuwait City, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Courtyard By Marriott Kuwait City, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Courtyard By Marriott Kuwait City.

  • Courtyard By Marriott Kuwait City

Courtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - HotelyCourtyard By Marriott Kuwait City Kuwait - Pensionhotel - Hotely
Název:  Courtyard By Marriott Kuwait City
Ulice:  Al Shuhada Street
Město:  Kuwait
Země:  Kuvajt
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4449 Kč
67 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel řetězce Courtyard má ideální polohu v centru města Kuvajt poblíž mnoha ambasád a obchodních čtvrtí. Nabízí bezplatné parkování zajišťované obsluhou, venkovní bazén a moderní posilovnu s činkami. Courtyard by Marriott má prakticky zařízené pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou, velkým psacím stolem a telefonem s hlasovou schránkou. V mramorové koupelně s vanou jsou k dispozici toaletní potřeby značky Neutrogena. V restauraci Soul and Spice si můžete k obědu a večeři objednat pokrmy moderní indické kuchyně. Atrium Restaurant podává mezinárodní jídla formou bufetu nebo à la carte. Navštívit můžete také kavárnu a gurmánskou prodejnu s potravinami. Courtyard By Marriott Kuwait City se nachází hned vedle luxusního obchodního centra Arraya Mall, které poskytuje fantastické nákupní možnosti. Věže Kuwait Towers jsou vzdálené 5 minut jízdy.


Důležité informace

Hotel může zdarma zajistit transfer z mezinárodního letiště v Kuvajtu a zpět. Pokud máte o přepravu zájem, kontaktujte prosím hotel prostřednictvím e-mailu 24 hodin před příjezdem. Občané některých států mohou dostat vstupní vízum do pasu po příletu na letišti. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před odjezdem. Po provedení rezervace vám hotel může zajistit vízum. V případě zájmu se prosím obraťte přímo na hotel prostřednictvím kontaktních údajů uvedených v e-mailu s potvrzením rezervace.

 
 
facebook g+ twitter