Asie > Kuvajt > Kuwait > Marina Hotel

Informace o Marina Hotel

Vítáme Vás na stránce Marina Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Marina Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Marina Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Marina Hotel.

  • Marina Hotel

Marina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - HotelyMarina Hotel Kuwait - Pensionhotel - Hotely
Název:  Marina Hotel
Ulice:  Salmiya
Město:  70799 Kuwait
Země:  Kuvajt
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5478 Kč
82 دينار
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Marina Hotel, situovaný jen 10 min jízdy od centra města Kuvajtu, poskytuje ubytování v luxusních 5hvězdičkových pokojích s výhledem na Kuvajtský záliv. Nabízí 2 venkovní bazény, lázně a soukromou pláž. Všechny pokoje hotelu Marina jsou světlé a prostorné. Mají vlastní balkon nebo přímý přístup na pláž a bezplatné Wi-Fi. V koupelnách je oddělená otevřená sprcha, vana a značkové toaletní potřeby. Z luxusní restaurace Atlantis ve tvaru lodi je výhled na Kuvajtské věže. Restaurace Six Palms se nachází v atriu s velkým proskleným stropem, díky kterému do ní proudí dostatek přirozeného světla. Podnik má několik sekcí, kde se podávají například palačinky, pokrmy zdravé kuchyně nebo mezinárodní bufet. V lázeňském centru Coral Reef Health Club se provádějí četné relaxační procedury, včetně švédských masáží, masáží horkými kameny a aromaterapeutických masáží. K dispozici je také kvalitně zařízená posilovna s kardio vybavením a činkami. Hotel Marina stojí v srdci pulsující nákupní čtvrti Salmiya s obchodními centry Marina Mall a Marina Crescent. Na mezinárodní letiště v Kuvajtu je to z hotelu 20 min jízdy.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že občané některých států mohou dostat vstupní vízum hned po příletu na letiště. Své vízové povinnosti si prosím zkontrolujte ještě před cestou. V souladu s místními zákony jsou občané a rezidenti Kuvajtu při příjezdu do hotelu žádáni o předložení oddacího listu a občanského průkazu, pokud sdílí pokoj s osobou opačného pohlaví. Vezměte prosím na vědomí, že hotel nabízí bezplatnou dopravu z letiště. V případě zájmu o tuto službu informujte prosím hotel 24 hodin předem. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace. Při předčasném přihlášení do hotelu (podle dostupnosti) se platí poplatek za 1 noc.

 
 
facebook g+ twitter