Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Carlton Palace Hotel

Informace o Carlton Palace Hotel

Vítáme Vás na stránce Carlton Palace Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Carlton Palace Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Carlton Palace Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Carlton Palace Hotel.

  • Carlton Palace Hotel

Carlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - HotelyCarlton Palace Hotel Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Carlton Palace Hotel
Ulice:  Al Maktoum Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2042 Kč
405 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Carlton Palace Hotel nabízí vynikající polohu a dobré dopravní spojení. Nachází se na prestižní ulici Al Maktoum. Apartmány a pokoje mají klimatizaci, posezení, vlastní koupelnu a TV s plochou obrazovkou. Některé z pokojů v hotelu Carlton Palace mají psací stůl a ledničku. Carlton Palace nabízí několik restaurac, včetně libanonské Al Diwan, celodenní stravování Al Shindagah a koktejlový bar The Sketch, který nabízí fusion kuchyni na stylovém místě. Hosté mohou odpočívat v hotelové sauně, posilovně, jacuzzi a venkovním bazénu. Carlton Palace Hotel se nachází pouhých 10 minut jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji a 8 minut chůze od stanice metra Union and Al Rigga.


Důležité informace

Při check-inu je třeba předložit kreditní kartu použitou k rezervaci. Pokud provádíte rezervaci jménem jiné osoby, kontaktujte prosím hotel přímo a vyžádejte si pokyny k platbě třetí stranou. Vezměte prosím na vědomí, že rezervace pokoje Deluxe, pokoje Executive nebo apartmá Junior, zahrnuje Wi-Fi zdarma.

 
 
facebook g+ twitter