Asie > Spojené arabské emiráty > Dubai > Asiana Hotel Dubai

Informace o Asiana Hotel Dubai

Vítáme Vás na stránce Asiana Hotel Dubai na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Asiana Hotel Dubai, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Asiana Hotel Dubai, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Asiana Hotel Dubai.

  • Asiana Hotel Dubai

Asiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - HotelyAsiana Hotel Dubai Dubai - Pensionhotel - Hotely
Název:  Asiana Hotel Dubai
Ulice:  Salahuddin Street
Město:  Dubai
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1346 Kč
267 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento elegantní 5hvězdičkový hotel se nachází v těsné blízkosti nákupního centra Reef Mall a nabízí moderní ubytování v centru čtvrti Deira, venkovní bazén, wellness a fitness centrum. Všechny klimatizované pokoje jsou zařízeny v zemitých barvách s luxusními textiliemi, mají TV s plochou obrazovkou, minibar s chlazenými nápoji a moderní koupelnu s oddělenou toaletou a otevřeným sprchovým koutem. Asiana Hotel Dubai nabízí také moderní wellness centrum s kompletně vybavenou posilovnou. Welleness se saunou a vířivkou má vyhrazené hodiny pouze pro ženy nebo muže Restaurace à la carte v hotelu Asiana má v nabídce pokrmy místní i mezinárodní kuchyně a široký výběr nápojů. Pro všechny hosty je k dispozici pokojová služba. Hotel Asiana Dubai je vzdálen jen 10 minut jízd od dubajského mezinárodního letiště. Obchodní čtvrť Sheikh Zayed Road je ve vzdálenosti 5 km.

 
 
facebook g+ twitter