Asie > Spojené arabské emiráty > Da‘sah > Anantara Desert Islands Resort & Spa

Informace o Anantara Desert Islands Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Anantara Desert Islands Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Anantara Desert Islands Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Anantara Desert Islands Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Anantara Desert Islands Resort & Spa.

  • Anantara Desert Islands Resort & Spa

Anantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - HotelyAnantara Desert Islands Resort & Spa Da‘sah - Pensionhotel - Hotely
Název:  Anantara Desert Islands Resort & Spa
Ulice:  Al Ruwais
Město:  Da‘sah
Země:  Spojené arabské emiráty
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4861 Kč
964 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní resort na ostrově Sir Bani Yasstojí jen několik kroků od přírodní rezervace. Nabízí wellnes centrum s masážemi a nekonečný bazén s panoramatickým výhledem na Perský záliv. Pětihvězdičkový Desert Island Resort & Spa by Anantara nabízí pokoje s luxusním ložním prádlem, parketovou podlahou, Wi-Fi zdarma, satelitní TV a minibarem. Některé pokoje mají i výhled na moře a terasu s přímým přístupem k bazénu. Restaurace Samak podává večeři při svíčkách a jídla mezinárodní kuchyně připravené na grilu. V rezortu najdete také lounge bar s panoramatickým výhledem na moře a bar u bazénu s lehátky a slunečníky. Desert Island Resort nabízí také tenisový kurt, wellness centrum Anantara se saunou a vířivkou, dětský klub a 2 obchody s místními textiliemi, oděvy a zahraničními tiskovinami. Desert Island Resort & Spa by Anantara stojí v těsné blízkosti laguny. Za příplatek jsou k dispozici různé aktivity, jako je kajaking, šnorchlování, výpravy do přírody s průvodcem a pozorování ptactva. Můžete se také věnovat potápění, rybolovu na otevřeném moři a plachtění.

 
 
facebook g+ twitter