> > > Anantara Qasr al Sarab Desert Resort

Informace o Anantara Qasr al Sarab Desert Resort

Vítáme Vás na stránce Anantara Qasr al Sarab Desert Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Anantara Qasr al Sarab Desert Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Anantara Qasr al Sarab Desert Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Anantara Qasr al Sarab Desert Resort.

  • Anantara Qasr al Sarab Desert Resort

Anantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - HotelyAnantara Qasr al Sarab Desert Resort - Pensionhotel - Hotely
Název:  Anantara Qasr al Sarab Desert Resort
Ulice:  Liwa Desert,Qasr Al Sarab Road 1
Město:  Jurayrah
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5900 Kč
1170 د.إ
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rezort je postaven ve stylu elegantního pouštního hradu a nabízí odlehlé útočiště na klidném místě v poušti Liwa a dechberoucí panorama. Jeho součástí je venkovní bazén, lázně a posilovna. Qasr Al Sarab nabízí ubytování zařízené v zemitých odstínech a s luxusními látkami. Všechny pokoje mají posuvné skleněné dveře, které vedou na terasu s výhledem do pouště. Jejich součástí je hluboká vana, dešťová sprcha a nabídka polštářů. Hotelové centrum pouštních výletů organizuje výpravy na velbloudech, jízdy terénními auty v dunách a procházky pouští. Anantara Qasr Al Sarab nabízí k využití také tenisový kurt a dětský klub pro nejmladší hosty. Mezi další aktivity patří jízda na koni, lukostřelba a jízda na horském kole. Po dni stráveném poznáváním pouště se můžete osvěžit ve venkovním bazénu obklopeném lehátky a palmami. Případně si hosté mohou dopřát relaxační masáž v lázních Anantara nebo si mohou vyzkoušet autentickou lázeň hammam. Součástí hotelu Anantara je restaurace Al Waha, která nabízí vybrané pokrmy arabské kuchyně, a také restaurace Suhail s nabídkou jídel inspirovaných francouzskou kuchyní. Lehká jídla se podávají v restauraci Ghadeer, která je umístěna na ostrůvku a je přístupná po mostech. Tento pouštní resort je vzdálen 2 hodiny jízdy od Abu Dhabi a nabízí možnost bezplatného parkování a Wi-Fi zdarma.


Důležité informace

Informujte prosím Anantara Qasr al Sarab Desert Resort o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter