> > > Hôtel La Maison Blanche

Informace o Hôtel La Maison Blanche

Vítáme Vás na stránce Hôtel La Maison Blanche na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel La Maison Blanche, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel La Maison Blanche, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel La Maison Blanche.

  • Hôtel La Maison Blanche

Hôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - HotelyHôtel La Maison Blanche - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel La Maison Blanche
Ulice:  45, Avenue Mohamed V
Město:  1002 Tunis
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2489 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel La Maison Blanche se nachází v obchodní čtvrti Tunisu, 10 minut jízdy od mediny. Svým hostům nabízí ubytování v prostorných a elegantních apartmá s posezením a jídelním koutem. Apartmá mají také mramorovou koupelnu s oddělenou vanou a sprchovým koutem. Jsou klimatizována a k jejich vybavení patří TV a Wi-Fi připojení zdarma. Snídaně se podává každé ráno a můžete si ji vychutnat také v pohodlí svého pokoje. V elegantní restauraci se podávají jídla francouzské kuchyně a z nabídky nápojů si hosté mohou vybrat v koktejlovém baru zařízeném v newyorském stylu. Hostům je 24 hodin denně k dispozici concierge a pokojová služba. Podle obsazenosti lze zdarma parkovat před hotelem.

 
 
facebook g+ twitter