> > > Sheraton Tunis Hotel

Informace o Sheraton Tunis Hotel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Tunis Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Tunis Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Tunis Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Tunis Hotel.

  • Sheraton Tunis Hotel

Sheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - HotelySheraton Tunis Hotel - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Tunis Hotel
Ulice:  Avenue De La Ligue Arabe
Město:  1080 Tunis
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
4036 Kč
154 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sheraton Hotel & Towers Tunis shlíží na celé město Tunis. Nabízí luxusní lázně a business centrum, které je v provozu 24 hodin denně. Pokoje se vyznačují elegantními interiéry a mají také balkon. Při pobytu v některých pokojích mají hosté přístup do salonku Tower a s tím spojené výhody. Hotel disponuje několika restauračními zařízeními. Například restaurace Walima podává tuniské pokrmy a Azzuro autentickou italskou kuchyni. V lázeňském centru hotelu Sheraton si mohou hosté dopřát profesionální ozdravné a kosmetické procedury. Dále je k dispozici venkovní bazén a fitness centrum. Soukromé hotelové parkoviště můžete využívat zdarma. Sheraton Tunis Hotel má nepřetržitě otevřenou recepci, jejíž zaměstnanci vám rádi poskytnou turistické informace týkající se okolí.

 
 
facebook g+ twitter