Afrika > Tunisko > Tozeur > Residence Tozeur Almadina

Informace o Residence Tozeur Almadina

Vítáme Vás na stránce Residence Tozeur Almadina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Residence Tozeur Almadina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Residence Tozeur Almadina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Residence Tozeur Almadina.

  • Residence Tozeur Almadina

Residence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - HotelyResidence Tozeur Almadina Tozeur - Pensionhotel - Hotely
Název:  Residence Tozeur Almadina
Ulice:  Rue Hedi Cheker
Město:  2200 Tozeur
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
891 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Residence Tozeur se nachází v jihozápadní části Tuniska, 5 minut od medíny a centra města, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením. Na každé podlaží najdete také plně vybavenou kuchyň. Ve dvoře hotelu je každý den podávány snídaně formou bufetu. Hosté mohou také relaxovat u fontány v hotelové zahradě a na terase. Hotel Residence Tozeur stojí 10 minut jízdy od letiště Tozeur a jen několik kroků od tržnic a butiků v centru města.


Důležité informace

Tento hotel není přizpůsobený potřebám osob s omezenou pohyblivostí. Upozorňujeme, že do pokojů nelze umístit přistýlku. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter