Afrika > Tunisko > Sousse > Residence Boujaafar

Informace o Residence Boujaafar

Vítáme Vás na stránce Residence Boujaafar na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Residence Boujaafar, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Residence Boujaafar, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Residence Boujaafar.

  • Residence Boujaafar

Residence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - HotelyResidence Boujaafar Sousse - Pensionhotel - Hotely
Název:  Residence Boujaafar
Ulice:  Avenue Hedi Chaker
Město:  4000 Sousse
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
524 Kč
20 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Boujaafar Residence Hotel má vynikající polohu přímo na pláži ve městě Sousse. Součástí hotelu je restaurace, která podává pokrmy mezinárodní kuchyně, a bar s živou hudbou. Boujaafar Residence Hotel má všechny pokoje orientované k oceánu. Zahrnují koupelnu, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, lednici a klimatizaci. Hosté mají řadu možností, kde se najíst. Je tu mezinárodní restaurace, pizzerie a snack bar. Ve městě Sousse můžete navštívit Velkou mešitu, muzeum mozaik, tradiční tuniský dům a katakomby. Letiště v Monastiru je vzdálené 20 minut jízdy jižně po pobřeží.

 
 
facebook g+ twitter