Afrika > Tunisko > Sousse > Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse

Informace o Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse

Vítáme Vás na stránce Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse.

  • Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse

Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - HotelyMövenpick Resort & Marine Spa Sousse Sousse - Pensionhotel - Hotely
Název:  Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse
Ulice:  Boulevard Du 14 Janvier Bp 114
Město:  4039 Sousse
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3407 Kč
130 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rezort se nachází v centru města Sousse a kromě přístupu na soukromou pláž svým hostům nabízí venkovní bazény a wellness a fitness centrum. Mövenpick Resort & Marine Spa Sousse poskytuje klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. V některých pokojích jsou k dispozici také župany a zařízení pro přípravu čaje a kávy. Všechny pokoje mají panoramatický výhled na moře, zahradu nebo bazén. V restauracích a snack barech komplexu Mövenpick Resort & Marine Spa se podávají jídla mezinárodní kuchyně, jako například středomořská, japonská, nebo grilované pokrmy. Několik barů a kaváren, jako je bar u bazénu nebo kavárna Aga, nabízí široký výběr nápojů. Každý den se podává snídaně formou bufetu. Mövenpick Resort & Marine Spa nabízí recepci s nepřetržitým provozem a službou concierge. Přímo v rezortu je k dispozici také obchod a celá řada různých aktivit, jako jsou vodní sporty, volejbal nebo stolní tenis. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

 
 
facebook g+ twitter