Afrika > Tunisko > Gamarth > El Mouradi Gammarth

Informace o El Mouradi Gammarth

Vítáme Vás na stránce El Mouradi Gammarth na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu El Mouradi Gammarth, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt El Mouradi Gammarth, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro El Mouradi Gammarth.

  • El Mouradi Gammarth

El Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - HotelyEl Mouradi Gammarth Gamarth - Pensionhotel - Hotely
Název:  El Mouradi Gammarth
Ulice:  BP 597 Les côtes de Carthage Gammarth, La Marsa
Město:  2070 Gammarth
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1467 Kč
56 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

El Mouradi Hotel se nachází na pobřeží Kartága, 15 km od Tunisu. Nabízí 5hvězdičkové ubytování a venkovní a krytý bazén, hammam, saunu a centrum thalassoterapie. Pokoje v hotelu El Mouradi Gammath mají klimatizaci a balkon s výhledem na zahradu a bazén. Jsou obsluhovány výtahem a nabízí bezplatné Wi-Fi. El Mouradi Gammath nabízí 4 restaurace podávající pokrmy tuniské a mezinárodní kuchyně. Narcisse je hotelová italská restaurace a Les Rosisers podává pokrmy formou bufetu. Lázeňské centrum nabízí řadu kosmetických procedur. Hosté mohou také navštívit vesnici Sidi Bou Said, která je jen 5 minut od hotelu El Mouradi Gammath.

 
 
facebook g+ twitter