Afrika > Tunisko > Gamarth > Regency Tunis Hotel

Informace o Regency Tunis Hotel

Vítáme Vás na stránce Regency Tunis Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Regency Tunis Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Regency Tunis Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Regency Tunis Hotel.

  • Regency Tunis Hotel

Regency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - HotelyRegency Tunis Hotel Gamarth - Pensionhotel - Hotely
Název:  Regency Tunis Hotel
Ulice:  B.P 705 Les Côtes De Carthage
Město:  2078 Gammarth
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2495 Kč
95 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Regency se nachází na pobřeží Kartága, 20 minut od letiště Tunis-Kartágo a centra města. Tento 5hvězdičkový hotel nabízí ubytování v luxusních pokojích a apartmá i přímý vstup na soukromou pláž. Regency Tunis Hotel poskytuje klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a satelitní TV. Součástí hotelu Regency Tunis jsou také 2 venkovní bazény, brouzdaliště a vířivka. Hosté jsou zváni na večeři do jedné z hotelových restaurací. Restaurace White Elephant podává pravá thajská jídla. Do restaurace Halfaouine můžete zajít na tuniské a mezinárodní speciality. Přímo na místě je také italská restaurace. Součástí hotelu Regency je dále salon krásy a hosté mohou využít služby prádelny a čistírny.

 
 
facebook g+ twitter