Afrika > Tunisko > Gamarth > Ramada Plaza Tunis

Informace o Ramada Plaza Tunis

Vítáme Vás na stránce Ramada Plaza Tunis na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Ramada Plaza Tunis, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Ramada Plaza Tunis, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Ramada Plaza Tunis.

  • Ramada Plaza Tunis

Ramada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyRamada Plaza Tunis Gamarth - Pensionhotel - Hotely
Název:  Ramada Plaza Tunis
Ulice:  Les Cotes de Carthage
Město:  1000 Gammarth
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2110 Kč
81 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Ramada se nachází na tuniském pobřeží, nedaleko písčitých pláží Kartága. Těšit se můžete na vnitřní a venkovní bazén, hammam, saunu a fitness centrum. Ramada Plaza Tunis nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, balkonem, TV a bezplatným Wi-Fi. K pokojům vás dopraví výtah a hotel rovněž poskytuje recepci s nepřetržitým provozem. Hotel má 4 restaurace, kde se k obědu a na večeři podává mezinárodní gurmánská kuchyně a čerstvé plody moře. Nechybí ani hotelový bar, kde si hosté mohou posedět a vychutnat občerstvení a nápoje. Ramada Plaza Tunis se nachází 18 km od Tunisu a můžete také navštívit historické město Kartágo. V blízkosti je rovněž 18jamkové golfové hřiště a hosté se mohou věnovat paraglidingu, plachtění, vodnímu lyžování a nebo si pronajmout vodní skútr na nedaleké pláži.

 
 
facebook g+ twitter