Afrika > Tunisko > Midoun > Cedriana - All Inclusive

Informace o Cedriana - All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Cedriana - All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Cedriana - All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Cedriana - All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Cedriana - All Inclusive.

  • Cedriana - All Inclusive

Cedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - HotelyCedriana - All Inclusive Midoun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Cedriana - All Inclusive
Ulice:  Bp 157 Midoun
Město:  4116 Midoun
Země:  Tunisko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Cedriana s nabídkou all-inclusive služeb se nachází na severním pobřeží ostrova Djerba, 300 metrů od pláže. K zázemí patří 25metrový venkovní bazén, krytý bazén a také brouzdaliště pro děti. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Klimatizace je k dispozici v hlavní sezóně. Cedriana připravuje denně snídaně a na obědy a večeře se podávají jídla formou bufetu. Na pláž se dostanete po soukromé stezce. Pro volný čas nabízí Cedriana Hotel celou řadu sportovních aktivit a také fitness centrum, hammam, saunu i masáže.

 
 
facebook g+ twitter