Afrika > Tunisko > Midoun > Vincci Djerba Resort

Informace o Vincci Djerba Resort

Vítáme Vás na stránce Vincci Djerba Resort na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Vincci Djerba Resort, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Vincci Djerba Resort, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Vincci Djerba Resort.

  • Vincci Djerba Resort

Vincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - HotelyVincci Djerba Resort Midoun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Vincci Djerba Resort
Ulice:  Zone Touristique Sidi Bakour
Město:  4116 Midoun
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1421 Kč
55 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrudanosltrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na Džerbě, 400 metrů od soukromé pláže. Nabízí venkovní bazény a wellness centrum s hammamem. Za příplatek jsou také k dispozici kosmetické procedury a masáže. Rezort Vincci má klimatizované pokoje s balkonem nebo terasou a výhledem do velké hlavní zahrady. Pokud se ubytujete v rezortu Vincci, můžete si také vychutnat tradiční i mezinárodní pokrmy formou bufetu nebo na grilu. V rezortu najdete rovněž orientální kavárnu a několik barů, včetně jednoho přímo u bazénu. U bazénu pro dospělé i děti lze využívat terasy a lehátka. Vincci Djerba nabízí řadu sportovních zařízení včetně lukostřelby, fitness centra a tenisových kurtů. K dispozici je rovněž dětský klub.


Důležité informace

Dne 31. prosince je v ceně zahrnuta povinná silvestrovská gala večeře. Cena večeře se liší podle typu a kapacity pokoje. Osoby ubytované na přistýlce platí zvlášť. Upozorňujeme, že v ceně slavnostní večeře nejsou zahrnuty nápoje. Rezort povoluje ubytování s domácími mazlíčky do 5 kg. Nemají však přístup do společných prostor.

 
 
facebook g+ twitter