Afrika > Tunisko > Midoun > Djerba Plaza Thalasso & Spa

Informace o Djerba Plaza Thalasso & Spa

Vítáme Vás na stránce Djerba Plaza Thalasso & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Djerba Plaza Thalasso & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Djerba Plaza Thalasso & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Djerba Plaza Thalasso & Spa.

  • Djerba Plaza Thalasso & Spa

Djerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Plaza Thalasso & Spa Midoun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Djerba Plaza Thalasso & Spa
Ulice:  Zone Touristique Midoun
Město:  4116 Midoun
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
808 Kč
31 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový resort se nachází ve městě Midoun. Má 2 bazény a poskytuje přímý přístup na pláž. Nabízí tenisové a squashové kurty, luxusní wellness se saunou a hammamem. Klimatizované pokoje a apartmá mají terasu nebo balkon s výhledem na moře, palmový háj nebo golfový klub Djerba. Moderní pokoje jsou vybaveny TV s plochou obrazovkou a minibarem. Všechny pokoje v hotelu Plaza mají vlastní koupelnu. V restauraci La Perle se podávají tuniské pokrmy a La Vague nabízí gurmánskou kuchyni. Ve svých barech podává Djerba Plaza Hotel výběr koktejlů. V kavárně La Doukkana si hosté mohou vychutnat tuniský čaj a sladké pečivo. Hotel nabízí pronájem kol a aut, se kterými můžete prozkoumávat okolí. Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Hosté mohou u hotelu zaparkovat zdarma. Mezinárodní letiště ostrova Džerba je od hotelu vzdáleno 25 km.


Důležité informace

Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek. Informujte prosím Djerba Plaza Thalasso & Spa o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter