Afrika > Tunisko > Midoun > Robinson Club Djerba Bahiya

Informace o Robinson Club Djerba Bahiya

Vítáme Vás na stránce Robinson Club Djerba Bahiya na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Robinson Club Djerba Bahiya, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Robinson Club Djerba Bahiya, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Robinson Club Djerba Bahiya.

  • Robinson Club Djerba Bahiya

Robinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - HotelyRobinson Club Djerba Bahiya Midoun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Robinson Club Djerba Bahiya
Ulice:  Zone Touristique Ennadhour
Město:  4116 Midoun
Země:  Tunisko
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrusltrnlelarzh

Rychlý popis

Luxusní hotel Robinson Club Djerba Bahiya se nachází přímo na pláži na ostrově Djerba, 6 km od Midounu, a nabízí bazén, tenisový kurt a fitness centrum. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a výhled na oceán, do zahrady nebo na bazén. K jejich modernímu vybavení patří klimatizace, minibar a satelitní TV. Hosté si mohou vybrat z barů a restaurací, které podávají pokrmy středomořské a tuniské kuchyně nebo mořské plody. Relaxační centrum nabízí masáže, hammam a vířivku. Večer můžete zajít na drink do jednoho z barů. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.


Důležité informace

Upozorňujeme, že při check-inu je třeba předložit cestovní pas a průkaz totožnosti. Club Rimel Djerba účtuje 3% příplatek za placení kreditní kartou. Vezměte prosím na vědomí, že Club Rimel Djerba nepřijímá rezervace od nesezdaných párů. Všechny páry musejí při příjezdu předložit platný oddací list. Vezměte prosím také na vědomí, že jméno uvedené na rezervaci se musí shodovat se jménem na kartě použité při rezervaci. Při check-inu je nutné předložit kreditní kartu použitou při rezervaci.

 
 
facebook g+ twitter