Afrika > Tunisko > Mezraia > Jerba Sun Club

Informace o Jerba Sun Club

Vítáme Vás na stránce Jerba Sun Club na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Jerba Sun Club, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Jerba Sun Club, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Jerba Sun Club.

  • Jerba Sun Club

Jerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - HotelyJerba Sun Club Mezraia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Jerba Sun Club
Ulice:  Zone Touristique, Sidi Mahrez
Město:  4116 Mezraya
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
673 Kč
26 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofisltrnlelarzh

Rychlý popis

Jerba Sun je hotelový rezort typu all inclusive s přímým přístupem na vlastní pláž. Nachází se jen 10 minut od města Houmt Souk. K zázemí rezortu patří bazény, lázně a tenisové kurty. Ve společných prostorách nízkopodlažní budovy hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi. Pokoje jsou klimatizované, vybavené satelitní TV a mají balkón nebo terasu. V restauraci Le Mediterranee v rezortu Jerba Sun Club se na terase s výhledem na bazén podávají evropská a místní jídla formou bufetu. V baru u bazénu a v plážovém baru se servírují nápoje, odpolední čaj a občerstvení. V lázeňském a wellness centru najdete tradiční hammam, 2 kabiny pro vodoléčbu a krytý bazén. Jerba Sun Club se nachází 5 minut jízdy od golfového klubu Djerba. Mezinárodní letiště Djerba leží od rezortu 18,5 km.


Důležité informace

Dne 31. prosince 2016 je v ceně pobytu zahrnutá povinná slavnostní večeře. Za platbu kreditní kartou účtuje Jerba Sun Club 3% příplatek. Vezměte prosím na vědomí, že je třeba předložit kreditní kartu, která byla použitá při rezervaci. Jméno hosta na rezervaci se musí shodovat se jménem na kartě. Upozorňujeme, že Jerba Sun Club nepřijímá rezervace od nesezdaných párů. Pokud cestujete se svým partnerem, je třeba při check-inu předložit platný oddací list. Zálohu za rezervaci z kreditní karty strhne společnost „e-rev UK Ltd“, která hotel zastupuje. Na výpisu z bankovního účtu bude uvedená jako „e-rev ltd“.

 
 
facebook g+ twitter