Afrika > Tunisko > Midoun > Djerba Les Dunes

Informace o Djerba Les Dunes

Vítáme Vás na stránce Djerba Les Dunes na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Djerba Les Dunes, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Djerba Les Dunes, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Djerba Les Dunes.

  • Djerba Les Dunes

Djerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - HotelyDjerba Les Dunes Midoun - Pensionhotel - Hotely
Název:  Djerba Les Dunes
Ulice:  Zone Touristique Houm Souk Bp 174
Město:  4180 Midoun
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
492 Kč
19 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithurutrnlarzh

Rychlý popis

Rezort Djerba Les Dunes se nachází jen 300 metrů od pláže a nabízí venkovní bazén se sluneční terasou, vyhřívaný krytý bazén, wellness centrum a all-inclusive ceny. Djerba má restauraci a 3 bary, kde si můžete dopřát různé nápoje a občerstvení. Bar uvnitř budovy disponuje terasou. Ostatní bary jsou umístěny u bazénu a na pláži. Les Dunes má pro hosty připraveny pokoje s terasou nebo lodžií, ze které si budete moci vychutnat výhled na moře či do zahrady. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené satelitní TV. Na místě je k dispozici hammam a čajovna. Rezort má také směnárnu a obchod se suvenýry. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Djerba Les Dunes je situován 500 metrů od kasina Partouche a 12 km od města Houmt Souk.

 
 
facebook g+ twitter