Afrika > Tunisko > Taguermess > Iberostar Mehari Djerba

Informace o Iberostar Mehari Djerba

Vítáme Vás na stránce Iberostar Mehari Djerba na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Iberostar Mehari Djerba, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Iberostar Mehari Djerba, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Iberostar Mehari Djerba.

  • Iberostar Mehari Djerba

Iberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - HotelyIberostar Mehari Djerba Taguermess - Pensionhotel - Hotely
Název:  Iberostar Mehari Djerba
Ulice:  Route Touristique 04116
Město:  4116 Taguermess
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1760 Kč
68 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

All-inclusive hotel Iberostar se nachází na ostrově Djerba, nedaleko pláže Sidi Akkour a naproti golfovému klubu Djerba. Jeho součástí jsou 2 bazény, lázeňské centrum a tenisové kurty. Hotel Iberostar Mehari Djerba nabízí all-inclusive ubytování v pokojích s klimatizací, satelitní TV a balkonem nebo terasou s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady. V hotelové restauraci La Guellala se podávají tuniské speciality i jídla mezinárodní kuchyně. K dispozici je zde také bufetová restaurace. V baru na pláži a u bazénu si hosté mohou vybrat z nabídky nápojů a občerstvení. Hosté mohou zdarma využívat fitness centrum, vyhřívané bazény a jacuzzi. V hotelovém lázeňském a wellness centru jsou k dispozici turecké lázně, mini lázně a masáže. Hotel nabízí celou řadu aktivit, jako je aerobik, basketbal, plážový volejbal a vodní pólo. K dispozici je zde také dětský klub. Hotel je vzdálen 15 km od mezinárodního letiště na Djerbě a 6 km od oblíbeného turistického letoviska Midoun. Parkovat lze zdarma přímo u hotelu Iberostar Mehari Djerba.


Důležité informace

Upozorňujeme, že na rezervaci více než 5 pokojů se mohou vztahovat odlišné podmínky a příplatky.

 
 
facebook g+ twitter