Afrika > Tunisko > Houmt Souk > Hôtel Sindbad

Informace o Hôtel Sindbad

Vítáme Vás na stránce Hôtel Sindbad na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hôtel Sindbad, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hôtel Sindbad, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hôtel Sindbad.

  • Hôtel Sindbad

Hôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - HotelyHôtel Sindbad Houmt Souk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hôtel Sindbad
Ulice:  Place Monji Bali
Město:  4180 Houmt Souk
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
314 Kč
12 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrudafitrnlarzhja

Rychlý popis

Hotel Sindbad se nachází v samém srdci Džerby, je obklopený obchody s řemeslnickými výrobky a klenotnictvími a nabízí pokoje s otevřeným balkonem i velký venkovní dvůr. Součástí pokojů je satelitní TV a mramorem obložená koupelna se sprchou i vysoušečem vlasů. Hotel Sindbad stojí pouhý 1 km od tržnice Port de Houmt Souk a nedaleko mešity Mosque des Turks. Snídani podává Hotel Sinbad denně a na vyžádání si ji můžete vychutnat také přímo na pokoji.

 
 
facebook g+ twitter