Afrika > Tunisko > Port El Kantaoui > Iberostar Diar El Andalous

Informace o Iberostar Diar El Andalous

Vítáme Vás na stránce Iberostar Diar El Andalous na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Iberostar Diar El Andalous, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Iberostar Diar El Andalous, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Iberostar Diar El Andalous.

  • Iberostar Diar El Andalous

Iberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - HotelyIberostar Diar El Andalous Port El Kantaoui - Pensionhotel - Hotely
Název:  Iberostar Diar El Andalous
Ulice:  4089, Port El Kantaoui
Město:  4089 Port El Kantaoui
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2162 Kč
82 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanohrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel řetězce Iberostar se nachází ve městě Sousse na pobřeží Středozemního moře, na místě s výhledem na písečné pláže, a nabízí vnitřní i venkovní bazén, wellness centrum a dětský bazén a hřiště. Všechny 5hvězdičkové pokoje a apartmá v hotelu Diar El Andalous jsou prostorné a vybavené klimatizací a satelitní TV. Ve wellness centru si lze vybrat z široké nabídky léčebných a kosmetických procedur nebo relaxovat v sauně. Tenis si můžete zahrát na jednom z hotelových kurtů. V hotelové restauraci Al Hambra se podávají typické tuniské speciality a výběr jídel mezinárodní kuchyně. Hotel má také snack bar u bazénu, koktejlový bar a samoobslužnou restauraci.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na rezervace více než 5 pokojů se mohou vztahovat jiné podmínky a poplatky.

 
 
facebook g+ twitter