Afrika > Tunisko > Gamarth > Golden Tulip Carthage Tunis

Informace o Golden Tulip Carthage Tunis

Vítáme Vás na stránce Golden Tulip Carthage Tunis na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Golden Tulip Carthage Tunis, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Golden Tulip Carthage Tunis, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Golden Tulip Carthage Tunis.

  • Golden Tulip Carthage Tunis

Golden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - HotelyGolden Tulip Carthage Tunis Gamarth - Pensionhotel - Hotely
Název:  Golden Tulip Carthage Tunis
Ulice:  Avenue de la Promenade BP 606
Město:  2078 Gammarth
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2203 Kč
84 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Golden Tulip Carthage Tunis se nachází v zálivu Gammarth a má výhled na křišťálově čisté vody Středozemního moře. Je vhodný pro ubytování na služební cestě i dovolenou. Hotel má 243 pohodlných pokojů a 21 apartmá, většinou s výhledem na moře nebo na bazén. Na patře Executive najdou hosté, kteří přijeli na služební cestu, vše, co potřebují. Hotel nabízí různé bary a restaurace s místními specialitami a pokrmy mezinárodní kuchyně. Užijte si také skvělý kabaret s báječnou tanečnicí a orchestrem. Hotel k odpočinku a pobavení nabízí "centrum Antonín" s tradiční Hammam, krytým bazénem a saunou.

 
 
facebook g+ twitter