Afrika > Tunisko > Mahdia > Hotel El Medina

Informace o Hotel El Medina

Vítáme Vás na stránce Hotel El Medina na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel El Medina, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel El Medina, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel El Medina.

  • Hotel El Medina

Hotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - HotelyHotel El Medina Mahdia - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel El Medina
Ulice:  Rue El Kaem Vieille Ville Medina
Město:  5100 Mahdia
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
472 Kč
18 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrunofitrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel El Medina se nachází v samém centru medíny ve městě Mahdia, 10 minut chůze od pláže. Nabízí ideální zázemí pro váš pobyt na západním pobřeží Tuniska. Hotel El Medina nabízí tradiční pokoje s výhledem buď na terasu, nebo na medínu. K dispozici je společná koupelna a toaleta na každém patře. Ráno vám skvělý start do nového dne připraví velkorysá snídaně podávaná v příjemném prostředí na terase. Hotel nabízí vynikající polohu v samém středu medíny a je to ideální volba ubytování pro prohlídky zdejší oblasti.

 
 
facebook g+ twitter