Afrika > Tunisko > Hammamet > Le Royal Hammamet

Informace o Le Royal Hammamet

Vítáme Vás na stránce Le Royal Hammamet na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Le Royal Hammamet, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Le Royal Hammamet, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Le Royal Hammamet.

  • Le Royal Hammamet

Le Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - HotelyLe Royal Hammamet Hammamet - Pensionhotel - Hotely
Název:  Le Royal Hammamet
Ulice:  Zone Touristique Yasmine Hammamet Bp 237
Město:  8050 Hammamet
Země:  Tunisko
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
893 Kč
34 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 5hvězdičkový hotel se nachází v turistické oblasti Tuniska. Hotel Le Royal Med Spa nabízí krytý bazén, fitness centrum a salon krásy. Klimatizované pokoje mají vlastní terasu. Všechny elegantní pokoje jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, minibarem a mimořádně dlouhou postelí. Některá apartmán mají posezení a kuchyňský kout. Dana Club bar v hotelu Le Royal Hammamet podává pokrmy z mořských plodů a koktejly. Italská kuchyně se podává v restauraci Capri a každé ráno je k dispozici snídaně formou bufetu. Lázně hotelu Royal Hammamet zahrnují saunu a nabízí kosmetické ošetření, včetně 4ruční masáže Ylang-Ylang. K dispozici je doprava na letiště Enfidha Hammamet letiště, které je 55 km daleko. Golfové hřiště Yasmine leží 6 km daleko.

 
 
facebook g+ twitter