Evropa > Německo > Bavorsko > Norimberk okres > Norimberk > Hotel Drei Raben

Informace o Hotel Drei Raben

Vítáme Vás na stránce Hotel Drei Raben na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Drei Raben, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Drei Raben, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Drei Raben.

  • Hotel Drei Raben

Hotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Drei Raben Norimberk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Drei Raben
Ulice:  Königstr. 63
Město:  90402 Nürnberg
Okres:  Norimberk okres
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2538 Kč
100 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento 4hvězdičkový designový a tematický hotel je situován u norimberského Nového muzea, pouhé 3 minuty chůze od kostela Lorenzkirche a 5 minut chůze od hlavního nádraží. Při příjezdu do Hotelu Drei Raben dostanete přípitek na uvítanou. Můžete se ubytovat v nápaditě navržených, stylových nebo unikátních tematických pokojích s motivy mytických norimberských příběhů. Klimatizované a moderně zařízené pokoje mají bezplatné Wi-Fi a CD/DVD systém. V lounge s výraznými barvami a audiovizuálními efekty se podávají snídaně formou bufetu a různé nápoje. Ve večerních hodinách si můžete v hotelovém baru vychutnat výtečná vína. Hotel se nachází v pěší vzdálenosti od centrálního náměstí Hauptmarkt s kašnou Schöner Brunnen, působivého hradu Kaiserburg a mnoha dalších turistických atrakcí. Z nedaleké stanice metra Lorenzkirche dojedete snadno a rychle k norimberskému výstavišti (Messe) a z vlakového nádraží jezdí přímé spoje na mezinárodní letiště. Hotel má soukromou parkovací garáž.

Zajímavosti v okolí

Norimberk435 mNorimberk Zoo
Fürth8 kmFürth ubytování
Röthenbach an der Pegnitz13 kmRöthenbach an der Pegnitz ubytování
Hessdorf24 kmHessdorf Hotel Aurora
Allersberg25 kmAllersberg ubytování
Hilpoltstein30 kmHilpoltstein Rothsee
Gössweinstein41 kmGössweinstein minigolf
Hirschaid42 kmHirschaid bazén Frankenlagune
Bad Windsheim49 kmBad Windsheim termální koupele
Stegaurach49 kmStegaurach pivovar
zobrazit vše
Greding50 kmGreding na Schwarzach
Velburg50 kmVelburg zámek Helfenberg
 
 
facebook g+ twitter