Informace o Hotel Elch

Vítáme Vás na stránce Hotel Elch na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Elch, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Elch, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Elch.

  • Hotel Elch

Hotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Elch Norimberk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Elch
Ulice:  Irrerstr. 9
Město:  90403 Nürnberg
Okres:  Norimberk okres
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
1506 Kč
59 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresitsvrunofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Malý rodinný Hotel Elch se nachází v idylické hradní čtvrti v Norimberku, mezi ulicemi Weinmarkt a Neutor a jen kousek od kostela sv. Sebalda. V celém areálu je zdarma dostupné Wi-Fi. Tento hotel najdete v hrázděné budově ze 14. století postavené v roce 1342. V pokojích se snoubí moderní a historické prvky, a k jejich vybavení patří TV s plochou obrazovkou a minibar. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Dálnice A3, A6 a A9 jsou vzdálené 15 km. V okolí hotelu lze zdarma zaparkovat.


Důležité informace

Recepce je otevřena od 7:00 do půlnoci. Máte-li v plánu příjezd po 24:00, zavolejte prosím do hotelu předem.

Zajímavosti v okolí

Norimberk458 mNorimberk Zoo
Fürth7 kmFürth ubytování
Röthenbach an der Pegnitz13 kmRöthenbach an der Pegnitz ubytování
Hessdorf23 kmHessdorf Hotel Aurora
Allersberg26 kmAllersberg ubytování
Hilpoltstein31 kmHilpoltstein Rothsee
Gössweinstein40 kmGössweinstein minigolf
Hirschaid41 kmHirschaid bazén Frankenlagune
Stegaurach49 kmStegaurach pivovar
Bad Windsheim49 kmBad Windsheim termální koupele
 
 
facebook g+ twitter