Evropa > Německo > Bavorsko > Norimberk okres > Norimberk > Hotel Schindlerhof

Informace o Hotel Schindlerhof

Vítáme Vás na stránce Hotel Schindlerhof na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Schindlerhof, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Schindlerhof, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Schindlerhof.

  • Hotel Schindlerhof

Hotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - HotelyHotel Schindlerhof Norimberk - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Schindlerhof
Ulice:  Steinacher Str. 6-10
Město:  90427 Nürnberg
Okres:  Norimberk okres
Kraj:  Bavorsko
Země:  Německo
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2487 Kč
98 €
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresitsvrudanohrtrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento rodinný 4hvězdičkový hotel nabízí tematické pokoje, japonské zahrady a fitness centrum se saunami. Nachází se v Boxdorfu, asi 10 kilometrů severně od Norimberku. Pokoje v hotelu Schindlerhof jsou individuálně zařízené. Mezi témata patří hvězdy, automobily, japonský penzion ryokan, vesnický dům a víno. Výborná mezinárodní kuchyně a krajové speciality se podávají v restauraci unvergESSlich. Jídla jsou čerstvě připravená s využitím místních surovin. Hosté si mohou na jídle pochutnat na terase v japonské zahradě. Do vzdálenostní 3 kilometrů najdete zámek Schloss Neunhof a golfový klub Reichswald.


Důležité informace

Hosté mohou při rezervaci požádat o pokoj zařízený na určité téma (v kolonce pro poznámky). Vezměte prosím na vědomí, že žádosti o určitý pokoj bude vyhověno podle momentálních možností.

Zajímavosti v okolí

Fürth6 kmFürth ubytování
Norimberk9 kmNorimberk Zoo
Hessdorf16 kmHessdorf Hotel Aurora
Röthenbach an der Pegnitz17 kmRöthenbach an der Pegnitz ubytování
Allersberg34 kmAllersberg ubytování
Hirschaid34 kmHirschaid bazén Frankenlagune
Gössweinstein37 kmGössweinstein minigolf
Hilpoltstein39 kmHilpoltstein Rothsee
Stegaurach41 kmStegaurach pivovar
Bamberk44 kmBamberg pivo
zobrazit vše
Litzendorf45 kmLitzendorf Bamberg
Bad Windsheim45 kmBad Windsheim termální koupele
Geiselwind50 kmGeiselwind zábavní park
 
 
facebook g+ twitter