Jižní Amerika > Peru > Lima > Hotel 18398 Lima

Informace o Hotel 18398 Lima

Vítáme Vás na stránce Hotel 18398 Lima na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel 18398 Lima, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel 18398 Lima, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel 18398 Lima.

  • Hotel 18398 Lima

Hotel 18398 Lima Lima - Pensionhotel - HotelyHotel 18398 Lima Lima - Pensionhotel - HotelyHotel 18398 Lima Lima - Pensionhotel - HotelyHotel 18398 Lima Lima - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel 18398 Lima
Město:  Lima
Země:  Peru
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresithurubgslhrronl

Hostel v městské části Miraflores, 1.7km od pláže (kamínková pláž). V hostelu se nachází bar, společenská místnost s TV, kuchyň (sporák, chladnička), trezor, terasa na střeše. Internetové připojení. Možnost transferu hostů z a na letiště. Parkoviště - nehlídané, neplacené. Letiště (Jorge Chavez International Airport) 13km. Lima - centrum 3km.
ubytovací kapacita:
2-lůžkový pokoj, koupelna se sprchovým koutem a WC.
4-lůžkový pokoj (pokoj nabízený na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), koupelna se sprchovým koutem a WC.
5-lůžkový pokoj (pokoj nabízený na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), koupelna se sprchovým koutem a WC.
5-lůžkový pokoj (pokoj nabízený na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), společné sociální zařízení (sprchový kout, WC) na chodbě.
8-lůžkový pokoj (poschoďové postele, pokoje nabízené na lůžka - na pokoji mohou být ubytováni jiní hosté), společné sociální zařízení (sprchový kout, WC) na chodbě.
 

Ceny hotelu

 
 
facebook g+ twitter