Severní Amerika > Mexico > Mexico City > Sheraton Mexico City Maria Isabel

Informace o Sheraton Mexico City Maria Isabel

Vítáme Vás na stránce Sheraton Mexico City Maria Isabel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Sheraton Mexico City Maria Isabel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Sheraton Mexico City Maria Isabel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Sheraton Mexico City Maria Isabel.

  • Sheraton Mexico City Maria Isabel

Sheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - HotelySheraton Mexico City Maria Isabel Mexico City - Pensionhotel - Hotely
Název:  Sheraton Mexico City Maria Isabel
Ulice:  Paseo de la Reforma 325
Město:  06500 Mexico City
Země:  Mexico
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2706 Kč
$120
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Sheraton Maria Isabel Hotel Towers se těší vynikající poloze v ulici Paseo de la Reforma Avenue ležící v samém srdci finanční části města Mexico City, přímo naproti pomníku Angel de la Independencia, a nabízí venkovní bazén, restauraci i Wi-Fi připojení. Hotel poskytuje ubytování v pokojích s klimatizací, minibarem a kabelovou TV. Postele jsou vybavené luxusními matracemi vyrobenými na zakázku, krycí podložkou a luxusními polštáři. V prostorné elegantně zařízené koupelně najdete vanu nebo sprchu. K dispozici je také psací stůl, bezpečnostní schránka, žehlička a žehlicí prkno. Sheraton Maria Isabel Hotel Towers má také tenisový kurt a fitness centrum. V baru Jorongo si můžete poslechnout živou tradiční hudbu mariachi. Součástí hotelu Sheraton Maria Isabel je také cenou vyznamenaná restaurace Ristorante Amici, která se specializuje na italskou kuchyni. Hotel stojí pouhých 5 minut chůze od budovy mexické burzy a v bezprostřední blízkosti velvyslanectví USA. Do historického centra města je to 10 minut jízdy autem.


Důležité informace

Při přihlášování do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Veškeré zvláštní požadavky závisí na momentální dostupnosti v době příjezdu. Jejich splnění nelze zaručit a jako takové může být předmětem dodatečných poplatků.

 
 
facebook g+ twitter