Severní Amerika > Mexico > Mexico City > Hilton Mexico City Reforma

Informace o Hilton Mexico City Reforma

Vítáme Vás na stránce Hilton Mexico City Reforma na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hilton Mexico City Reforma, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hilton Mexico City Reforma, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hilton Mexico City Reforma.

  • Hilton Mexico City Reforma

Hilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - HotelyHilton Mexico City Reforma Mexico City - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hilton Mexico City Reforma
Ulice:  Avenida Juarez, 70
Město:  06010 Mexico City
Země:  Mexico
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3074 Kč
$139
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní 5hvězdičkový hotel Hilton Mexico City Reforma se nachází v centru México City. Stojí jen pár kroků od Reforma Avenue, u hlavního vstupu do historické čtvrti ve středu metropole. Hotel Hilton Mexico City Reforma se nachází jen 15 minut od mezinárodního letiště v México City. Snadno se odtud dostanete také do finanční a obchodní čtvrti. Na třídě Reforma Avenue si můžete prohlédnout nejkrásnější architekturu města a navštívit obchody s módou a galerie výtvarného umění. Prostorné a pohodlné pokoje i apartmá nabízí nádherný výhled na město. V hotelu najdete výborně vybavenou posilovnu, krytý bazén a 25metrový venkovní bazén. K dispozici jsou také masáže, vířivka a parní lázeň. Hilton Mexico City Reforma zahrnuje špičkové vybavené business centrum a konferenční centrum. Sály a zasedací místnost jsou vhodné pro bankety, soukromé recepce, konference a jednání.

 
 
facebook g+ twitter