Severní Amerika > Mexico > Cancún > Grand Oasis Cancun - All Inclusive

Informace o Grand Oasis Cancun - All Inclusive

Vítáme Vás na stránce Grand Oasis Cancun - All Inclusive na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Grand Oasis Cancun - All Inclusive, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Grand Oasis Cancun - All Inclusive, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Grand Oasis Cancun - All Inclusive.

  • Grand Oasis Cancun - All Inclusive

Grand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - HotelyGrand Oasis Cancun - All Inclusive Cancún - Pensionhotel - Hotely
Název:  Grand Oasis Cancun - All Inclusive
Ulice:  Boulevard Kukulcan Km 16.5 Lote 45 46 y 47 Zona Hotelera
Město:  77500 Cancún
Země:  Mexico
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
5362 Kč
$240
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento zábavní rezort typu all inclusive se nachází na soukromé pláži 15 km od centra Cancúnu a nabízí lázně, 9jamkové golfové hřiště, tenisové kurty a tropické zahrady s obrovským venkovním bazénem. Grand Oasis Cancun disponuje elegantními pokoji s balkonem s nádherným výhledem do zahrad nebo na moře. Všechny pokoje mají klimatizaci, prvotřídní minibar, bezpečnostní schránku a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Grand Oasis nabízí neuvěřitelnou škálu možností stravování. Zahrnuje 20 restaurací, včetně mexické a středomořské restaurace, mezinárodní samoobslužné restaurace a sushi baru. K dispozici je celkem 20 barů včetně plážového baru, baru u bazénu, elegantních salonků a nočního klubu. V hotelu se konají skvělé živé show, hudební festivaly a neustálá představení. V jeho okolí se nachází obchody, diskotéky, restaurace i široká písčitá pláž. Personál hovořící několika jazyky vám může pomoci s plánováním aktivit a výletů. Také vám může zajistit transfery na letiště v Cancúnu vzdálené 20 minut jízdy.


Důležité informace

Upozorňujeme, že tento rezort se orientuje na relaxaci pro dospělé osoby. Ubytovat lze i děti, nejsou zde však pro ně žádná speciální zařízení. Hosté mají volný vstup na koncerty pořádané v areálu, včetně představení zahraničních umělců. Upozorňujeme, že ve výpisu z kreditní karty bude u transakcí uvedená společnost TravAmerica Inc. Upozorňujeme, že při příjezdu je nutné uhradit pojištění (bez možnosti vrácení peněz) ve výši 33 USD za osobu. Poplatek hradí dospělé osoby při pobytu od 22. února do 16. dubna 2017.  Při příjezdu musejí všechny osoby uhradit v hotovosti jednorázový rekreační poplatek pro studenty/mládež ve výši 30 USD. Tento poplatek je povinný, účtuje se na osobu a není vratný.  Kreditní karty vystavené na jinou osobu, než je host (rodič, partner atd.), se v Mexiku nepřijímají.  Check-in je možný od 18 let. Pokud se v některém pokoji ubytuje osoba do 17 let, musí v něm být zároveň ubytována alespoň 1 osoba starší 18 let. V souladu s místními zákony musejí všichni studenti mladší 18 let předložit notářsky ověřený souhlas rodiče/zákonného zástupce. V žádném z pokojů nelze ubytovat osobu mladší 17 let bez doprovodu rodiče či zákonného zástupce.  Skupiny studentů včetně osob mladších 18 let musejí mít s sebou dozor. Skupinu o maximálním počtu 19 studentů/mladých lidí do 18 let musí doprovázet alespoň 1 člen dozoru ve věku 25 let nebo starší. Všichni studenti dostanou speciální identifikační náramek. Tyto podmínky jsou platné celoročně.

 
 
facebook g+ twitter