Jižní Amerika > Aruba > Palm Beach > Manchebo Beach Resort and Spa

Informace o Manchebo Beach Resort and Spa

Vítáme Vás na stránce Manchebo Beach Resort and Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Manchebo Beach Resort and Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Manchebo Beach Resort and Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Manchebo Beach Resort and Spa.

  • Manchebo Beach Resort and Spa

Manchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - HotelyManchebo Beach Resort and Spa Palm Beach - Pensionhotel - Hotely
Název:  Manchebo Beach Resort and Spa
Ulice:  J.E. Irausquin Blvd 55
Město:  Palm-Eagle Beach
Země:  Aruba
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
8334 Kč
$360
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento luxusní resort se nachází na ostrově Aruba, v ideální lokalitě u pláže Manchebo na pobřeží Karibského moře, a nabízí prostorné pokoje se soukromým balkonem, venkovní wellness centrum a celkem 3 restaurace s živým zábavním programem. Manchebo Beach Resort and Spa poskytuje ubytování v elegantních pokojích zařízených v karibských barvách s tmavým dřevěným nábytkem, mikrovlnnou troubou, ledničkou, TV s 32palcovou LCD obrazovkou, dokovací stanicí pro iPod a bezplatným Wi-Fi. Ve wellness centru Spa del Sol si můžete dopřát parní saunu a masáže. Relaxovat můžete také u venkovního bazénu nebo v posilovně. Ve venkovních altánech najdete nehtové studio. Manchebo Beach Resort nabízí služby concierge a půjčovnu aut. Pro hosty je k dispozici spousta plážových altánů s lehátky a ručníky. V rezortu se pořádají kurzy jógy. Beach Resort Manchebo má kavárnu Pega-Pega a plážový bar, ve kterých se podávají sendviče a karibské koktejly. V restauraci French Steakhouse hraje živá hudba a výběr doplňuje tropická restaurace Ike's Bistro - Mediterranean & Caribbean u bazénu, ve které si můžete vychutnat snídaně formou bufetu a po celý den pak vybrané delikátní pokrmy.


Důležité informace

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na tom, zda bude požadovaná věc nebo služba k dispozici v době příjezdu. Jejich splnění nelze zaručit a může se za ně účtovat příplatek.

 
 
facebook g+ twitter