> > > Crown Beach Resort & Spa

Informace o Crown Beach Resort & Spa

Vítáme Vás na stránce Crown Beach Resort & Spa na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Crown Beach Resort & Spa, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Crown Beach Resort & Spa, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Crown Beach Resort & Spa.

  • Crown Beach Resort & Spa

Crown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - HotelyCrown Beach Resort & Spa - Pensionhotel - Hotely
Název:  Crown Beach Resort & Spa
Ulice:  Beach Road, Sunset Coast
Město:  Rarotonga
Země:  
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
6517 Kč
$438
 

 Tento text je dostupný také v: csendefresptitsvrubgfitrnlelarzhja

Rychlý popis

Crown Resort & Spa se nachází na ostrově Rarotonga a nabízí luxusní apartmány a vily s balkonem v klidném prostředí u pláže. V rezortu je hostům k dispozici knihovna, posilovna a venkovní bazén. Rezort je určen pro dospělé. Všechny vily a apartmány jsou klimatizované a mají TV. V okolí můžete podnikat různé volnočasové aktivity jako je kanoistika, potápění nebo šnorchlování. V lázních rezortu Crown Beach můžete vyzkoušet různé relaxační procedury včetně masáží, ošetření obličeje a manikúry. Letiště Rarotonga je vzdáleno 5 minut jízdy od hotelu. K dispozici je zde též golfové hřiště, které se nachází necelé 2 km od hotelu. Restaurace a bar Oceans se nachází na pláži s panoramatickým, takže se tu budete moci kochat výhledem na oceán. Podává vydatná jídla, pořádá tématické noci a nabízí koktejlové menu. Elegantní restaurace Windjammer se zaměřuje na současná jídla.

 
 
facebook g+ twitter