Evropa > Faerské ostrovy > Tórshavn > Hotel Hafnia

Informace o Hotel Hafnia

Vítáme Vás na stránce Hotel Hafnia na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Hafnia, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Hafnia, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Hafnia.

  • Hotel Hafnia

Hotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Hafnia Tórshavn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Hafnia
Ulice:  Aarvegur 4 -10
Město:  FO 110 Tórshavn
Země:  Faerské ostrovy
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2467 Kč
700 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Hotel Hafnia se nachází v historickém centru Torshavnu, přímo na hlavní ulici Áarvegur. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a střešní terasu s panoramatickým výhledem na městský přístav a centrum. Pokoje jsou vybavené minibarem, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy, satelitní TV a mají koupelnu se sprchou. V některých pokojích je i posezení a jejich hosté mají zdarma vstup do sauny. Restaurace Hafnia servíruje pokrmy mezinárodní kuchyně a mořské plody a další speciality faerské kuchyně. Oblíbené snídaně podávané formou bufetu tvoří pokrmy připravované z lokálních surovin. V nabídce Kafe Kaspar jsou bagety, saláty a domácí pečivo. Doprava na letiště staví hned za rohem. Hafnia Hotel je obklopený ulicemi s obchody a restauracemi. Muzeum přírodní historie je vzdálené asi 5 minut chůze. Personál hotelu vám rád poskytne informace o nedalekých památkách a různých možnostech vyžití.


Důležité informace

Informujte prosím Hotel Hafnia o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.

 
 
facebook g+ twitter