Evropa > Faerské ostrovy > Tórshavn > Hotel Tórshavn

Informace o Hotel Tórshavn

Vítáme Vás na stránce Hotel Tórshavn na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hotel Tórshavn, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hotel Tórshavn, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hotel Tórshavn.

  • Hotel Tórshavn

Hotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - HotelyHotel Tórshavn Tórshavn - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hotel Tórshavn
Ulice:  Torsgota 4, P.O. Box 97
Město:  FO 110 Tórshavn
Země:  Faerské ostrovy
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
2291 Kč
650 kr
 

 Tento text je dostupný také v: csendeplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází v přístavu Tórshavn, 300 metrů od historického centra a vládních budov na poloostrově Tinganes. Nabízí pokoje s TV s plochou obrazovkou, příslušenstvím pro přípravu čaje/kávy a koupelnou. Hotel Tórshavn má některé pokoje s výhledem na přístav a fjord Nólsoy. Každý z nich má psací stůl a prémiové programy s filmy na požádání. V brasserii Hvonn se podávají pokrmy italské, mexické a asijské kuchyně. Kávu, lehká jídla a pozdní koktejly si můžete dát v kavárně s barem Hvonn. Tórshavn Hotel má ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Kyvadlová doprava na letiště Vágar je možná na požádání.


Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že na platby prováděné zahraničními kreditními kartami se vztahuje příplatek.

 
 
facebook g+ twitter