Asie > Hongkong > Hong Kong > Hong Kong SkyCity Marriott Hotel

Informace o Hong Kong SkyCity Marriott Hotel

Vítáme Vás na stránce Hong Kong SkyCity Marriott Hotel na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Hong Kong SkyCity Marriott Hotel, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Hong Kong SkyCity Marriott Hotel, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Hong Kong SkyCity Marriott Hotel.

  • Hong Kong SkyCity Marriott Hotel

Hong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHong Kong SkyCity Marriott Hotel Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Hong Kong SkyCity Marriott Hotel
Ulice:  1 Sky City Road East
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3544 Kč
$1215
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Pětihvězdičkový Hong Kong SkyCity Marriott Hotel se nachází na břehu Jihočínského moře a nabízí prostorné pokoje s přímým přístupem k výstavišti Asia World Expo, wellness centrum a plně vybavené nepřetržitě otevřené fitness centrum. Hong Kong SkyCity Marriott Hotel je v těsné blízkosti mezinárodního letiště Hong Kong a atrakcí, jako je Hong Kong Disneyland, Ngong Ping 360 a Tian Tan Buddha. K dispozici je bezplatná kyvadlová doprava na letiště, stanici MTR Tung Chung a Disneylandu Hong Kong. Linka Airport Express zajišťuje výhodné spojení do centrální obchodní čtvrti během 28 minut. Hongkong SkyCity Marriott Hotel poskytuje ubytování v příjemných pokojích s TV s plochou obrazovkou, dostatečným pracovním prostorem a velkými okny s výhledem na oceán nebo letiště. K dalšímu vybavení patří pohovka, župany a pantofle. Hosté mohou relaxovat v sauně, v parní lázni nebo vířivce a nebo si zaplavat v krytém bazénu. Pro zvýšení pohodlí jsou zajištěny i služby concierge a kancelářské služby. Pět hotelových restaurací nabízí pokrmy asijské, západní a mezinárodní kuchyně. Za zmínku stojí bohatý mezinárodní bufet v restauraci SkyCity Bistro a večer u piva ve Volocity Bar & Grill.

 
 
facebook g+ twitter