Asie > Hongkong > Hong Kong > Harbour Grand Hong Kong

Informace o Harbour Grand Hong Kong

Vítáme Vás na stránce Harbour Grand Hong Kong na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Harbour Grand Hong Kong, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Harbour Grand Hong Kong, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Harbour Grand Hong Kong.

  • Harbour Grand Hong Kong

Harbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Hong Kong Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Harbour Grand Hong Kong
Ulice:  23 Oil Street, North Point
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3554 Kč
$1258
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofihrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Harbour Grand Hong Kong se nachází 2 minuty chůze od stanice MTR Fortress Hill. Nabízí venkovní bazén a kyvadlovou dopravu po okolí zdarma. Pokoje s výhledem na krásný přístav Victoria mají Wi-Fi i kabelový internet zdarma. Hotel je vzdálený 2 stanice metrem od obchodní čtvrti Causeway Bay a zhruba 29 km od mezinárodního letiště Chek Lap Kok. Hong Kong Grand Harbour nabízí moderně zařízené pokoje s panoramatickým výhledem na město nebo na přístav. K dispozici v nich budete mít kabelovou a satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, DVD přehrávač a pokojovou službu 24 hodin denně. Hosté si mohou zaplavat v 27 metrů velkém venkovním bazénu nebo navštívit wellness a nechat se hýčkat při masáži. Ve fitness centru se lze denně udržovat v kondici. V hotelu Harbour Grand je k dispozici také přepážka s turistickými informacemi a služby concierge. V restauraci se salonkem Le 188° se podávají jídla evropské kuchyně a mořské plody. V restauraci Kwan Cheuk Heen si pochutnáte na specialitách kantonské kuchyně. Mezi další restaurační zařízení patří Harbour Grand Café a japonská restaurace Nagomi.


Důležité informace

Doprava na letiště limuzínou nebo autobusem je k dispozici za příplatek. Dostupnost této služby si prosím ověřte přímo s hotelem. Dopravu je nutné objednat předem. Vezměte prosím na vědomí, že v ceně ubytování se snídaní je zahrnutá snídaně pouze pro dospělé. Děti od 4 let se mohou s dospělými stravovat za příplatek. Při check-inu nebo při platbě v hotelu je třeba předložit kreditní kartu použitou k zaručení rezervace. Plánujete-li platit kreditní kartou třetí osoby, kontaktujte prosím hotel předem a vyžádejte si příslušné pokyny. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. Upozorňujeme, že u všech rezervací bez možnosti vrácení peněz není možné změnit jména hostů. Vezměte prosím na vědomí, že hotel nepřijímá rezervace provedené debetní kartou. Internetové připojení na pokojích je možné využívat bezplatně maximálně na 2 zařízeních. Upozorňujeme, že plavecký bazén bude od 19. prosince 2016 do 3. března 2017 zavřený z důvodu údržby. Všichni hosté mají každý večer od 18:30 do 20:30 volný vstup na vyhlídku Viewing Deck ve 42. patře, kdy je nejlepší výhled na přístav. Panoramatický výhled z tohoto jedinečného místa zahrnuje světově proslulý výhled na přístav Victoria i výhled na romantický západ slunce a multimediální show „Symfonie světel“. Vezměte prosím na vědomí, že otevření vyhlídkového patra závisí na povětrnostních podmínkách.

 
 
facebook g+ twitter