Asie > Hongkong > Hong Kong > Harbour Grand Kowloon

Informace o Harbour Grand Kowloon

Vítáme Vás na stránce Harbour Grand Kowloon na našem rezervačním portálu PensionHotel. Zde získáte celkové informace o vybraném objektu Harbour Grand Kowloon, o cenách, vybavení a zajímavostech v okolí. Naleznete zde adresu i všechny kontaktní údaje na vybraný objekt Harbour Grand Kowloon, v případě, že nejsou uvedeny kontaktní údaje, můžete zjistit obsazenost, popřípadě ihned vyplnit rezervační formulář pro Harbour Grand Kowloon.

  • Harbour Grand Kowloon

Harbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - HotelyHarbour Grand Kowloon Hong Kong - Pensionhotel - Hotely
Název:  Harbour Grand Kowloon
Ulice:  20 Tak Fung Street
Město:  Hong Kong
Země:  Hongkong
Mapa:  přejít na mapu
Průměrná cena:
Osoba/noc
3957 Kč
$1330
 

 Tento text je dostupný také v: csendeskplfresptithusvrubgdanofirotrnlelarzhja

Rychlý popis

Luxusní 5hvězdičkový hotel Harbour Grand Kowloon se nachází na nábřeží Kowloon, s výhledem na přístav Victoria a Jihočínském moři. Hotel se nachází jen pár kroků od nové stanice MTR Whampoa, Exit D2. Nabízí prostorné pokoje a apartmá s Wi-Fi. Hotel je vzdálen 8 minut jízdy bezplatnou kyvadlovou dopravou od centra města Tsim Sha Tsui. Na stanici expresní letištní linky Kowloon a k trajektovému molu Hunghom se spoji na North Point se dostanete během 10 minut jízdy. Je také nedaleko mola na North Point. Hotel nabízí luxusních prostorných 555 pokojů a apartmá o rozloze od 36 do 104 m² (390-1120 sq. Ft.), navrženy pro hosty, kteří jsou především o pohodlí a funkčnosti. Poskytují celou řadu hodnotných výhod a výsad, včetně osobního check-inu, expresního check-outu a bezplatného Wi-Fi (až pro 2 zařízení v jednom pokoji). Součástí jsou okna, satelitní TV, osobní trezor a minibar. Ke službám a vybavení hotelu, které jsou k dispozici 24 hodin denně, patří také střešní bazén, sauna, parní lázeň, wellness služby a luxusní fitness centrum s plně vybavenou posilovnou. Součástí hotelu je šest restaurací, které nabízí různé možnosti stravování, včetně pokrmů s halal certifikací (je nutno objednat předem). Snídaně, odpolední čaj a večerní občerstvení se podávají v Harbour Club Floors.


Důležité informace

Upozorňujeme, že ceny přistýlek se liší v závislosti na konkrétním podlaží. ==== Na pokojích je zdarma k dispozici internet až pro 2 zařízení. === V ceně pokojů a apartmá Harbour Club (kromě apartmá Junior) je zahrnut vstup do Club Lounge omezený na maximálně 2 osoby. Další hosté si za vstup do lounge musí připlatit (výjimku tvoří děti mladší 3 let). ==== Žádáme hosty, aby při check-inu a při platbě v hotelu předkládali kreditní kartu použitou ke složení zálohy. ==== Plánujete-li platit kreditní kartou třetí osoby, kontaktujte prosím hotel předem a vyžádejte si příslušné pokyny. Kontaktní údaje najdete na potvrzení rezervace. === Upozorňujeme, že hotel nepřijímá rezervace provedené debetní kartou.

 
 
facebook g+ twitter